Yanıtla

4 Yorumlar on "Foto Galeri"

Bildirim
avatar

Sırala:   en yeni | en eski | en çok oylanan
Wedja
Ziyaretçi
3 yıl 2 ay önce

LOL man tādas kastes ir skolā. Visa mana skola ir tā scuaamā Eko skola . Mēs vācam makalatūru šādās kastēs. Mūsu klases zēni nesa makalatūru un nolēma palēkās pa miskastēm kur jāmet makalatūra

Baran Öte
Ziyaretçi
Baran Öte
2 yıl 4 ay önce

Abi 8 Aydır drone yapmaya caışıyorum neler denedim neler bi türlü olmadı siz bi bölümde 2 drone yaptınız helal olsun size (Bari İşiniz bitince birini bana verin kırıkta olur 🙂

fatih arpacı
Ziyaretçi
fatih arpacı
1 yıl 8 ay önce

merhaba abilerim aklımı kemiren bir soru sormak istiyorum size,paramanyetik boyaları araştırıyordum boya var ama bu boyanın içindeki kalsıyum platın krom bakır gibi maddelerin mıknatılanmasını belli bir alan üzerinde nasıl sağlayabilirim?

Murat Kızılkaya
Yönetici
1 yıl 8 ay önce

Kontrollü manyetik alan yaratmak için projeye uygun elektromıknatıs kullanman gerekir. Ancak hangi yüzeye ne şekilde uygulayacağın çok önemli.
Eğer internette dolaşan araç rengi değiştirme videolarını gördükten sonra bu işe merak sardıysan, çoğu videonun kandırmaca olduğunu ve video üzerinde sonradan AE benzeri programlarla yapılan post prodüksiyonla o rengin değişmesinin yapıldığını da dikkate alman gerekiyor.
Paramanyetic boyalarda radikal renk değişimi gözlenmiyor maalesef, en yakını elektrolüminans denen potansiyel farkı uygulandığında parlayan boyalar.

wpDiscuz